CHRÁM SVĚTLA A FIALOVÝ PLAMEN SAINT GERMAINA

 

Pravidla vstupu:

Nacházíte se v neviditelném Chrámu Světla, kde je možné požádat skrze níže sepsanou mantru o vlastní očištění od negativity, o ochranu před negativními mentálními útoky a o očištění vztahů od projevů zla a negací. Aby byl dodržen zákon akce a reakce, tedy zákon vyrovnávání sil, je potřeba vnitřně požádat, s čistým srdcem a myslí, o očištění fialovým plamenem Saint Germaina a zároveň se pokusit vnitřně vtáhnout do svého života cestu světla a duchovního vzestupu.

 

Oprávnění:

Se svolením světelných bytostí, Avatara Syntézy, Saint Germaina, Nanebevzatých mistrů a obyvatel Shambally, budiž očištěn od negací, skrze níže sepsanou mantru, každý, který hledá cestu očištění a duchovního vzestupu.

 

Opatření:

  • Nechť je tento Chrám Světla chráněn před prokletím, magií a veškerým zlem a jeho očistná síla jest nevyčerpatelná.
  • Energie JÁ JSEM BOŽÍ PŘÍTOMNOSTÍ a fialový plamen Saint Germaina, nechť je individuálně dávkována každému, kdo o ni požádá, jak podmíněno výše, a v takové intenzitě, aniž by mu jakkoliv uškodila.
  • Přebytečná očistná a transformační energie nechť odejde chodidly do Matky Země, aniž by se v těle hromadila.

 

Upozornění:

  • Délku pobytu v Chrámu by neměla přesáhnout 5 minut.
  • Tuto část Chrámu Světla můžete navštěvovat kdykoliv, at už v případě prevence nebo i akutní pomoci

 

M.

 


 Aktivace:

Volám energie Avatara Syntézy a ve jménu JÁ JSEM KDO JSEM, JÁ JSEM fialovým plamenem Saint Germaina. Nechť je mé télo i vědomí obaleno ochranným fialovým plamenem, stejně tak i těla i vědomí těch, jimž jsem ublížil/a nebo ti, kteří mi ať už vědomě či nevědomě ublížili.

 

 

 

 

Poznámky:

  • Tento Chrám Světla nelze kopírovat ani klonovat!
  • Citlivější lidé mohou vidět růžové až fialové světlo a vnímat brnění po těle a na chodidlech. Toto je v pořádku, neboť se jedná o očistnou a transformační energii.